CategoriesOrganik Blog

Bal Cinsel Performansı Arttırır Mı?

Cinsel hayat kültürümüz yüzünden her ne kadar açık bir şekilde konuşulmasa da eğer yatak odasında işler istediğiniz gibi gitmemeye başladıysa bu hayatınızın her alanına etki etmeye başlar. Stres, moral bozukluğu ve mutsuzlukla başlayan duygular, depresyon bozukluğuna kadar gidebilmektedir. Cinsel hayatınızda ters giden bir şeyler varsa önce yaşantınızı sonrasında ise beslenme alışkanlığınızı gözden geçirmek en sağlıklı yöntem olacaktır. Her şeyin başı sağlık deyişi bu yüzden önemli bir mottodur. Sağlığınızla ilgili sorunlar var ise bunun anlamı kendinize yeterince iyi bakmıyor oluşunuz olması kuvvetle muhtemeldir. 

Beslenme alışkanlığının yanı sıra salgılanan hormonlar vücudu baştan aşağı etkilemektedir. Yorgunluk, stres ve moral bozukluğu beyni doğrudan etkiler. Bu sebeple her şeyi büyük bir sorun haline getirmek yeterince dinlenmemek hayatınızı olumsuz yönde etkiler. Ancak bunun dışında ise uykunuzu yeterince almamanız, yıpratıcı bir yaşam tarzına sahip oluşunuz ve en önemlisi kötü beslenme alışkanlığına sahip olmanız performansınızı zaman içinde düşürmeye başlayacaktır.

Bunların hepsi, hayatınızı olduğu gibi yatak odanızı da etkilemektedir. Cinsel hayatınız yönü aşağıya eğim gösteriyor ise öncelikle gözden geçirmeniz gereken yer kendinizdir. Kafanızı önemsiz sorunlarla doldurmayı bırakmak, uyku düzeninizi sağlamak ve doğal olarak ek besinler almanız cinsel hayatınızı yükselişe geçirecektir. Alternatif tıp olarak bilinen ve doktorlar tarafından onaylanan karışımlar mevcuttur. 

Bal, doğal bir şeker kaynağı olduğu için siz değerli müşterilerimize tavsiye edebileceğimiz ilk yoldur. Cinsel gücü artıran bal karışımları tüketilmesi halinde ise performansınızda yükseliş görmek oldukça bilinen ve beklenen bir çözüm olacaktır.

Cinsel Performansı Arttıran ”Arışım”larımızı İncelemek İçin Tıklayınız 

Elbette ki hayatınızı yoluna koymadan sadece bir besinden medet ummak sağlıklı bir seçim olmayacaktır. Hasta bir insan nasıl ki dinlenme, uyku, beslenme ve gerekli tıbbi destekleri aldığında iyileşiyorsa aynı yol bu konuda da geçerli olacaktır. Karışım ürünün içerisinde bulunan arı üretim bazlı besinler performans arttırma özelliğine sahiptir. Bunlar tıbben de vücuttaki hormonları desteklediğinden tamamen doğal ve etkili bir yöntemdir. 

Genellikle insanların duygularını hedef alan insanlar maalesef günümüzde sayıları oldukça artmıştır. Siz değerli müşterilerimize umut satan, sadece ticari amaç güden işletmelere veya kişilere itibar etmemeniz hem cebinize hem sağlığınıza yüksek derecede koruma sağlayacaktır. Tamamen yerli ve organik olan performans arışımımız sayesinde cinsel hayatınız tekrardan yükselişe geçecektir.

Erkek veya kadın fark etmeksizin afrodizyak etkiye sahip olan, cinsel gücü arttıran bal karışımı sadece yatak odanızda da etkili değildir. Bunun yanı sıra yaşam kalitesi açısından da alınması gereken bir besindir. Karışımın içerisinde bulunan doğal malzemeler şu şekildedir;

Arı sütü (30 gram)

Apilarnil (50 gram)

Polen (100 gram)

Ihlamur Balı

Cinsel Performansı Arttıran ”Arışım”larımızı İncelemek İçin Tıklayınız 

Arı Sütü Nedir? Faydaları Nelerdir?

Arı sütü, 5-15 günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinden salgıladıkları bir maddedir. Jele benzer akışkan yapısıyla, kremsi-beyaz renktedir. Tadı ekşi ve kokusu fenolik yapıdadır.

Arı sütü, 2/3’ü sudan oluşmasına rağmen içerisinde doğal şeker, yüksek protein, aminoasit, vitamin-mineral ve esansiyel yağlar barındırmaktadır. Kalsiyum, sodyum, magnezyum, kalsiyum, bakır, çinko ve demir ise arı sütünün içerinde bulunan mineral türlerindendir. Bu yüzden arı sütü, dünyadaki en değerleri bileşenleri içerisinde barındıran mucizevi doğal bir üründür. İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu besinlerin bir kısmını bünyesinde bulundurarak takviye açısından çok önemli bir besin kaynağıdır.

Apilarnil nedir?

Henüz pupa evresinde olmayan, 3 ila 7 günlük erkek arı larvalarına apilarnil denir. Arılar petek gözlerini kapatmadan önce bu larvalar en yüksek besin değerine sahiptirler. Erkek bireylerde testosteron hormonuna takviye olurken, kadın bireylerde ise östrojen salınımını arttırdığı bilinmektedir.

Arı Poleni Nedir? 

Arı poleni, arı ekmeği ve ambrosia olarak bilinir. İşçi bal arılarının, topladığı çiçek poleninin bir top veya peletidir. Kovandaki başlıca besin kaynağı olarak kullanılır. Genel olarak sarımtırak bir renge sahip olduğu bilinse de mor, siyah ve kırmızı gibi renklere de gözlemlenmiştir.

Osmanlıda ilk bilinen gıda takviyesi arı polenidir. Bir insanın besin değeri açısından ihtiyacı olan birçok şey arı poleninin yapısında saklıdır. 22 çeşit amino asit bulunduran bu mucizevi besin, sağlık açısından önemli bir yere sahiptir.

Bütün bu besinlerin tek bir kavanozda birleşmesi hem sağlık açısından hem de kaybettiğiniz cinsel performansı desteklemek açısından size takviye sağlayacaktır. Cinsel gücü arttıran bal karışımı ile yatak odası maceralarınız siz ve partneriniz için artık daha eğlenceli olacaktır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir